Stażysta księgowego – płatny staż

Centrum Księgowo-Rachunkowe, opiera się na kompleksowej obsłudze finansowej naszych klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie wszelkich usług finansowych. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i dużych korporacji poszukujących nowoczesnych form współpracy w dziedzinie finansów. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma prestiżowymi instytucjami finansowymi i bankowymi w Polsce.

Zakres obowiązków

Jako Stażysta w naszej Firmie będziesz wspomagał pracę Zespołu. Do Twoich zadań będzie należało wprowadzanie dokumentów oraz monitorowanie faktur w systemie, księgowanie wyciągów bankowych, a także księgowanie prostych operacji gospodarczych.

Wymagania

Poszukujemy osoby zaangażowanej, samodzielnej i dobrze zorganizowanej. Kandydat powinien posiadać wykształcenie w rachunkowość lub być studentem. Od kandydata oczekujemy ogólnej wiedzy z zakresu rachunkowości, zdolności analitycznych, swobodną komunikację oraz umiejętności obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy

Płatny staż w naszej Firmie pod okiem opiekuna. Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia w gronie profesjonalistów oraz udział w ciekawych projektach.
Istnieje możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Dodatkowe informacje

CV prosimy przesyłać na adres:

praca[et]cwpb.pl 

do dnia 30.11.2021

Prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Centrum Księgowo-Rachunkowe Sp. z o. o., z siedzibą w
Katowicach przy ul. Kochanowskiego 16 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”